سیستان و بلوچستان تاکید فرماندار زاهدان در استفاده از ظرفیت صندوق بیمه اجتماعی

سیستان و بلوچستان تاکید فرماندار زاهدان در استفاده از ظرفیت صندوق بیمه اجتماعی

فرماندار زاهدان در نشست دهیاران این شهرستان بر استفاده از ظرفیت‌های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر تاکید کرد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، شهنوازی با اشاره به اهمیت اشتغال روستایی و نقش تولیدات صنایع دستی و سنتی در معیشت و اقتصاد خانوارهای روستایی و عشایری ، پس از برشمردن شرایط و مزایای صندوق بیمه اجتماعی‌، تاکید کرد: تمامی اهالی روستا‌، کشاورزان و به‌ویژه فعالان حوزه صنایع‌دستی باید از ظرفیت و فرصت پیش آمده نهایت استفاده را ببرند و با بیمه شدن، زندگی آینده خود و خانواده‌شان را تضمین کنند و با آرامش خاطر نسبت به افزایش تولیدات سنتی و صنایع دستی همت گمارند و این فرصت را از دست ندهند‌.

در ادامه عیسی زهی معاون صنایع دستی نیز بیمه را یکی از مشکلات پیش روی صنعتگران این اداره کل عنوان و ابراز امیدواری کرد: با وجود صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر مشکل این افراد مرتفع خواهد شد و دغدغه‌ایی برای آینده خود نخواهند داشت‌.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 654
  • 3,888,909
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©