با حضور رییس هیات مدیره اولین نشست مشترک معاونت و رییس کارگروه بیمه‌ای هیات مدیره صندوق برگزار شد

با حضور رییس هیات مدیره اولین نشست مشترک معاونت و رییس کارگروه بیمه‌ای هیات مدیره صندوق برگزار شد

اولین نشست مشترک رئیس کارگروه بیمه‌ای هیأت مدیره و معاون بیمه‌ای با حضور مدیران و کارشناسان معاونت بیمه‌ای ستاد صندوق برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر‌، در این نشست حامد علی مبارکی، رییس هیات مدیره صندوق با تاکید بر ضرورت توجه به وحدت فرماندهی‌، رعایت سلسله مراتب اداری‌، ایجاد اتحاد‌، همدلی و هم‌چنین تسهیل‌گری در انجام امور بیمه‌ای سه محور صداقت‌، وفاداری و امانت‌داری را از مهمترین ضرورت‌های کار دانست و گفت: بر اساس اصل 29 قانون اساسی باید فضا برای ایجاد کسب‌وکار روستایی از طریق تقویت صنایع دستی خانگی‌، ایجاد کارخانجات تبدیلی که ریشه در اقتصاد مقاومتی دارد و سایر موضوعاتی که باعث ماندگاری افراد در روستا و جلوگیری از مهاجرت آنها به شهرها می‌شود، امید و نشاط را در جامعه روستایی تقویت کرد.

رییس کارگروه بیمه‌ای هیات مدیره صندوق با عنایت به اینکه روستا  بنیاد محکم خانواده است و ریشه در اصالت ساختار جمعیتی دارد گفت: باید شرایطی فراهم کرد که روستایی در روستاها بماند تا سنت‌ها و آئین‌های دوستی‌، محبت‌، صله‌رحم‌، تعاون، همکاری، روشنایی و پاکی توأمان با صداقت بر مدار و برقرار باشد .

وی افزود: در همین راستا وزارتخانه‌ها و سازمان‌هایی که در امور مربوط به روستا ارتباط دارند باید در حفظ و تکریم مردم روستا برنامه‌های مشخص داشته باشند و راه‌های برون رفت از مشکلات را با همکاری، هم‌افزایی و همچنین مشارکت مردم روستا‌، معتمدین و شوراها فراهم کنند.

رییس هیات مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر ادامه داد: خوشبختانه هیات مدیره جدید صندوق که متشکل از تیمی جدید به همراه دوستانی از گذشته است، برنامه‌های خوبی در دست تدوین دارند که پس از گذراندن مراحل قانونی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

در این جلسه معاون بیمه‌ای و هماهنگی امور استان‌های صندوق هم گزارشی از اقدامات و فعالیت‌های انجام شده معاونت‌، برنامه‌های دردست اقدام و برنامه‌های آتی ارایه کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,909
  • 4,129,173
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©