آذربایجان شرقی امکان بیمه‌پردازی عشایر در مناطق ییلاق و قشلاق استان فراهم است

آذربایجان شرقی امکان بیمه‌پردازی عشایر در مناطق ییلاق و قشلاق استان فراهم است

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان آذربایجان شرقی گفت: امکان بیمه‌پردازی عشایر در کلیه مناطق ییلاق و قشلاق استان فراهم است.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، محمد نظری در جمع عشایر قشلاق ساری درق شهرستان کلیبر با اعلام این خبر به تشریح خدمات دولت تدبیر و امید برای تأمین آسایش خاطر و تقویت بنیه اقتصادی خانوارهای عشایری پرداخت.

وی با اشاره به مزایای صندوق بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر از قبیل برخورداری از مستمری‌های بازنشستگی، ازکارافتادگی و فوت، اظهار داشت: بر اساس هماهنگی‌های صورت گرفته با اداره کل امور عشایر استان، مردان و زنان عشایر بالای 18 سال ساکن در ییلاقات و قشلاقات استان در تمام فصول سال می‌توانند نسبت به نام‌نویسی و عضویت در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر اقدام کنند.

نظری با بیان اینکه عشایر با پرداخت اختیاری حق بیمه سالیانه در شرایط برابر با سایر افراد مشمول از خدمات قانونی صندوق بهره‌مند می‌شوند، تصریح کرد: دفاتر تعاونی‌های عشایری مستقر در ایل‌ها، دهیاری‌ها و کارگزاران طرف قرارداد واقع در مسیر کوچ عشایری آماده نام‌نویسی از عشایر برای عضویت در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر هستند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©