تبریک هفته وحدت توسط مدیرعامل و رییس هیات مدیره صندوق بیمه اجتماعی تاکید بر ضرورت همدلی برای خدمت بیشتر به مردم

تبریک هفته وحدت توسط مدیرعامل و رییس هیات مدیره صندوق بیمه اجتماعی تاکید بر ضرورت همدلی برای خدمت بیشتر به مردم

مدیرعامل و رییس هیات مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر ضمن تبریک آغاز هفته وحدت بر ضرورت همدلی برای خدمت بیشتر به آحاد مردم تاکید کردند.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، محمدرضا رستمی و حامدعلی مبارکی در پیامی مشترک با اشاره به آغاز هفته وحدت، یکی از تلاش‌های دولت یازدهم را تلاش برای ارتقای سطح همدلی و همکاری میان تمام اقوام مسلمان ایرانی دانستند و تاکید کردند که مجموعه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با توجه به سیاست‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به منظور ارائه خدمت به برادران سنی و شیعه تمام تلاش‌شان را انجام خواهند داد.

در بخش دیگری از این پیام آمده است: از آنجایی که بخشی از جامعه هدف صندوق بیمه اجتماعی، هموطنان اهل تسنن هستند، مدیران استانی، تمام تلاششان را معطوف خواهند کرد تا با همدلی و وحدت، نسبت به توسعه بیمه اجتماعی در میان آن‌ها، گام‌های قابل توجهی بردارند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,463
  • 3,901,144
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©