یزد امکان استفاده تمامی ساکنان زارچ از خدمات بیمه اجتماعی

یزد امکان استفاده تمامی ساکنان زارچ از خدمات بیمه اجتماعی

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان یزد از فراهم بودن شرایط برای تمامی ساکنان شهر زارچ به منظور استفاده از خدمات صندوق بیمه اجتماعی خبر داد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، حسن ابراهیمی در جریان نماز جمعه شهرزارچ با بیان اینکه تمامی ساکنین شهرهای زیر بیست هزار نفر و روستائیان می‌توانند به عضویت صندوق درآیند از عموم مردم شهرزارچ و روستاهای تابعه خواست تا برای عضویت در صندوق فرصت را غنیمت شمارند.

وی با اشاره به مزایای مستمری پیری‌، ازکار افتادگی و مستمری بازماندگان و امکان انتقال سوابق به سایر صندوق‌های بیمه‌گر نظیر تامین اجتماعی گفت‌: با توجه به اینکه ساکنین روستا‌ها و شهر‌های زیر بیست هزار نفر مشمول صندوق بوده و می‌توانند با عضویت در صندوق از مزایای آن بهره‌مند شوند خود مردم باید با اطلاع‌رسانی به افراد فاقد بیمه اجتماعی زمینه بهره‌مندی افراد مشمول را فراهم سازند‌.

ابراهیمی تاکید کرد: حال حاضر تعداد بیمه‌شدگان این صندوق در کل استان 18 هزار و 605 نفر است که حدود 800 نفر از آنها در حال استفاده از مزایای مستمری بازماندگان فوتی و از کارافتادگی هستند.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 295
  • 3,888,550
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©