آذربایجان شرقی رشد 65 درصدی بیمه شدگان روستایی شهرستان هریس

آذربایجان شرقی رشد 65 درصدی بیمه شدگان روستایی شهرستان هریس

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان آذربایجان شرقی از رشد 65 درصدی آمار بیمه‌شدگان روستایی و عشایری شهرستان هریس در دولت تدبیر و امید خبر داد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، محمد نظری در جلسه شورای اداری شهرستان هریس با اعلام این مطلب گفت: از میان 11 هزار و 265خانوار مشمول عضویت در سطح شهرستان هریس، تاکنون 5 هزار و 800 بیمه شده اصلی در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر نام نویسی کرده‌اند.

وی با بیان اینکه شهرستان هریس از لحاظ پوشش بیمه‌ای، رتبه پنجم استان را به خود اختصاص داده، افزود: بی‌شک در کسب این موفقیت مرهون حمایت‌های فرماندار محترم شهرستان، مسؤولین محلی و تلاش‌های کارگزاران شهرستان هستیم.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان، با اشاره به مزایای برخورداری از مستمری‌های بازنشستگی، از کارافتادگی کلی و فوت صندوق، تاکید کرد: کنترل نسبت پشتیبانی صندوق‌های بازنشستگی با رعایت قوانین و محاسبات بیمه‌ای یکی از اصول تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در این حوزه است.

وی همچنین با تشریح اولویت‌های کاری مدیریت استانی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، اظهار داشت: اقدام عملی برای جذب کیفی بیمه‌شدگان روستایی و عشایری با ترغیب جوانان کشاورز و روستانشین منطقه، کاهش میانگین سنی بیمه شدگان استان از 39 سال فعلی به 35 سال، اطلاع‌رسانی و تشویق بیمه شدگان قبلی برای تمدید بموقع عضویت و ارتقای نرخ بیمه‌پردازی مستمر از 61 درصد کنونی به 70 درصد از مهم‌ترین اولویت‌های صندوق در استان آذربایجان شرقی است.

نظری در خاتمه سخنانش از عموم افراد فاقد بیمه و ساکنین روستاها و شهرهای زیر بیست هزار نفر جمعیت هریس، بخشایش، خواجه، زرنق و کلوانق خواست جهت ثبت نام و عضویت در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر اقدام کنند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,196
  • 4,129,460
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©