اصفهان تبیین اهداف صندوق در جلسه شورای هماهنگی تعاون کار و رفاه اجتماعی

اصفهان تبیین اهداف صندوق در جلسه شورای هماهنگی تعاون کار و رفاه اجتماعی

در جریان جلسه شورای هماهنگی تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان بر افزایش همکاری‌های دستگاه‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اصفهان با دفتر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر این استان تاکید شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این جلسه مدیرکل تعاون‌، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با تاکید بر ضرورت هم‌افزایی دستگاه‌های زیر مجموعه وزارت تعاون برای ارائه خدمات مطلوب و به موقع به جامعه مخاطب، مهمترین رسالت شورای هماهنگی را ایجاد همین هم‌افزایی دانست.

محسن نیرومند با اشاره به کسب مقام سوم دفتر صندوق بیمه اجتماعی اصفهان در ارزیابی وزارتخانه در کشور در سال 94 خواستار همکاری سایر دستگاه‌ها با صندوق بیمه اجتماعی به منظور افزایش پوشش بیمه‌ای جامعه هدف و حفظ جایگاه دفتر صندوق استان در کشور شد.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر استان اصفهان هم در این جلسه ضمن تبیین اهداف صندوق و ارائه گزارش از عملکرد دفتر صندوق در استان، خواستار همکاری اعضاء به منظور افزایش  پوشش بیمه‌ای در جامعه هدف صندوق شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,691
  • 4,142,164
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©