رییس هیات مدیره صندوق در دیدار با جمعی از مدیران استانی تاکید کرد: بیمه موضوعی بین‌النسلی است که باید به درستی مورد توجه باشد

رییس هیات مدیره صندوق در دیدار با جمعی از مدیران استانی تاکید کرد: بیمه موضوعی بین‌النسلی است که باید به درستی مورد توجه باشد

رییس هیات مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در دیدار با تعدادی از مدیران استانی صندوق، بیمه را موضوعی بین‌النسلی تفسیر کرد که نیاز به توجه جدی و مداوم برای بهبود در خدمت‌رسانی دارد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، حامدعلی مبارکی، در این نشست، ایجاد صندوق بیمه اجتماعی را تبلور عینی اصل 29 قانون اساسی دانست و گفت: بیمه‌های متعددی در کشور وجود دارند که اکثراً پیش از انقلاب به وجود آمده‌اند اما آنچه در اصل 29 قانون اساسی وجود دارد، همانی است که سرلوحه تاسیس بیمه اجتماعی قرار گرفته و بزرگترین جامعه آن هم جامعه روستاییان است.

وی با تاکید بر اینکه مدیران صندوق باید تا حدی که توان دارند برای روستاییان تلاش کنند گفت: سه اصل محوری صداقت، وفای به عهد و امانت‌داری موضوعاتی است که اگر به آن‌ها توجه کنیم و با رعایت آن‌ها فعالیت‌هایمان را پیش ببریم، حتماً اطمینان جامعه هدف را هم جلب می‌کنیم و می‌توانیم خدمات بهتری به آن‌ها ارائه کنیم.

مبارکی با اشاره به برخی تصمیمات در راستای توجه بیشتر به آسایش و آرامش روستاییان گفت: یکی از این اقدامات، دریافت اقساطی حق بیمه از بیمه شدگان است که گرچه کار مدیران استانی و کارگزاران را سخت‌تر و بیشتر می‌کند اما برای رفاه حال روستاییان، عشایر و کشاورزان، بسیار مفید خواهد  بود.

رییس هیات مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در ادامه تاکید کرد: مدیران استانی باید با هماهنگی بیشتر با ادارات مرتبط با روستاها فضای خدمت‌رسانی بیشتر و هم‌افزایی در راستای آرامیش روستاییان را فراهم کنند و یک فعالیت ماندگار در راستای توجه به این قشر را خلق کنند.

مبارکی در پایان با اشاره به ایجاد 7 منطقه و 7 دبیر برای استان‌های کشور گفت: با این اقدام به دنبال آن هستیم که مدیران استانی، دور هم جمع شوند و دبیر هر منطقه پس از جمع‌آوری نظرات کارشناسی، آن را به ستاد منتقل کند تا کارها با سرعت بیشتری پیش برود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,278
  • 4,129,542
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©