در جریان دیدار رییس هیات مدیره صندوق با امام جمعه اهل تسنن سیستان و بلوچستان صورت گرفت تقدیر مولوی عبدالحمید از خدمات صندوق

در جریان دیدار رییس هیات مدیره صندوق با امام جمعه اهل تسنن سیستان و بلوچستان صورت گرفت تقدیر مولوی عبدالحمید از خدمات صندوق

در جریان دیدار رییس هیات مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر با امام جمعه اهل تسنن سیستان و بلوچستان، مولوی عبادالحمید برای هر گونه کمک به منظور رفع فقر و محرومیت در استان اعلام آمادگی کرد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، حامدعلی مبارکی در جریان سفر خود به استان سیستان و بلوچستان با جمعی از علماء و روحانیون این استان از جمله آیت‌الله سلیمانی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زاهدان و همچنین مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی امام جمعه اهل سنت زاهدان و مدیر حوزه دارالعلوم زاهدان دیدار کرد.

در این دیدارها آیت‌الله سلیمانی توجه به قشر آسیب‌پذیر و اقشار روستایی را ارزشمند دانست و ارائه خدمات مطلوب به منظور توانمندسازی این اقشار را خواستار شد.

وی ادامه داد: اکثر روستاههای ما بجای مولد بودن‌، مصرف کننده شده‌اند و احتیاج به یک جامع‌نگری و اتاق فکر جمعی وجود دارد تا با فعالیت‌های جانبی و صنایع تبدیلی‌، مردم روستا‌ها را مولد کرده که این امر مستلزم همکاری سایر ارگان‌ها با صندوق بیمه اجتماعی و ارائه طرحهای متنوع تا زندگی در روستا را جاری سازیم‌.

در دیگر دیدار، مولوی اسماعیل زهی، امام جمعه اهل سنت سیستان و بلوچستان هم با مطلوب خواندن روند روبه رشد عملکرد صندوق در استان‌، از تلاش مسئولین صندوق و دولت در رفع محرومیت در استان‌های کمتر برخوردار تقدیر و ضمن حمایت از برنامه‌های صندوق در استان‌، آمادگی و همکاری خود را در تمامی زمینه‌هایی که موجب رفع فقر و محرومیت در استان شود اعلام کرد.

رییس هیات مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر هم در این دیدارها از همدلی و وحدت بین علماء و روحانیون شیعه و سنی در حمایت از صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر تقدیر و ضمن تشکر از فعالیت‌های انجام شده در این حوزه‌، ابراز امیدواری کرد که صندوق بیمه اجتماعی بتواند از ظرفیت این افراد در جهت ارتقاء شاخص‌های عدالت اجتماعی‌، ترویج فرهنگ بیمه و نهادینه کردن آن در بین مردم‌، کاهش فقر و رفاه نسبی و همچنین جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی و مهاجرت‌های بی‌رویه در استان به‌نحو شایسته بهره‌مند شود.

وی با اشاره به برنامه‌ها و سیاست‌های صندوق در رائه خدمات مطلوب به جامعه هدف به تحلیل وضعیت بیمه در استان سیستان و بلوچستان گفت: این صندوق به‌دنبال ارائه خدمات شایسته توام با حفظ منزلت و کرامت انسان‌هاست و فلسفه وجودی آن نیز همین موضوع بوده است.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©