در جریان سفر رییس هیات مدیره صندوق به سیستان و بلوچستان مطرح شد تاسیس اولین کارگزاری میرجاوه در دهه فجر

در جریان سفر رییس هیات مدیره صندوق به سیستان و بلوچستان مطرح شد تاسیس اولین کارگزاری میرجاوه در دهه فجر

با هدف تسهیل در عضویت ساکنین شهر مرزی میرجاوه‌، اولین کارگزاری این شهر در دهه فجر امسال به بهره‌برداری خواهد رسید.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، حامدعلی مبارکی در دیدار با مردم میرجاوه که با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان‌ و فرماندار شهرستان میرجاوه برگزار شد با تشریح برنامه‌ها و سیاست‌های دولت و همچنین صندوق بیمه اجتماعی در حمایت از مرزداران غیور که حافظ مرزها و تمامیت ارضی کشورمان هستندگفت: هدف اصلی صندوق بیمه اجتماعی ارائه خدمات به‌منظور کاهش فاصله زندگی بین شهر و روستا و گسترش عدالت اجتماعی در جهت جلوگیری از مهاجرت بی‌رویه روستاییان و مرزنشینان به شهرها است.

وی افزود: از آنجا که شهر میرجاوه کمتر از بیست هزار نفر جمعیت دارد تمامی ساکنین آن مشمول دریافت خدمات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر هستند و برای رفاه حال شهروندان در دهه فجر امسال اولین کارگزاری صندوق در این شهر مرزی افتتاح خواهد شد.

فرماندار میرجاوه هم در این دیدار با بیان اهمیت بیمه در زندگی امروزی‌، خواستار توجه جدی دهیاران‌، بخشداران‌، معتمدین و علماء در زمینه اطلاع‌رسانی از خدمات صندوق به جامعه هدف شد و تصریح کرد: با توجه به احتمال بروز مخاطرات اجتماعی‌، روستاییان و عشایر باید برای آینده خود و خانواده‌شان از همین امروز به‌فکر بوده و با آینده‌نگری‌، فردای زندگی خود را تضمین کنند.

در این دیدار شاقوزایی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان، آخرین وضعیت بیمه اجتماعی را در شهرستان میرجاوه اعلام و توضیحات کاملی از شرایط و مزایای صندوق به حاضرین در جلسه ارائه و اعلام کرد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 634
  • 3,888,889
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©