در شورای هماهنگی‌  وزارت تعاون استان سیستان و بلوچستان تاکید شد تسهیل‌گری در پرداخت حق بیمه‌ها از برنامه‌های مهم صندوق است

در شورای هماهنگی‌  وزارت تعاون استان سیستان و بلوچستان تاکید شد تسهیل‌گری در پرداخت حق بیمه‌ها از برنامه‌های مهم صندوق است

در جریان برگزاری جلسه شورای هماهنگی دستگاه‌های اجرایی زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان سیستان و بلوچستان رییس هیات مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر بر تسهیل گری در پرداخت حق بیمه‌ها به عنوان یکی از برنامه‌های مهم صندوق تاکید کرد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این جلسه که با ریاست، حامدعلی مبارکی، رییس هیات مدیره صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر و با حضور مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان و همچنین مدیران دستگاه‌های عضو شورا‌ی هماهنگی برگزار شد، مبارکی تصریح کرد: یکی از برنامه‌های مهم صندوق در سال جاری موضوع تسهیل‌گری در پرداخت حق بیمه‌هاست تا این امکان وجود داشته باشد که پرداخت حق بیمه از درگاه‌های مختلف امکان‌پذیر باشد.

وی با بیان اینکه این اقدام با هدف افزایش رضایتمندی شرکای اجتماعی صندوق در حال بررسی و برنامه‌ریزی است تصریح کرد: ارائه خدمات علاوه بر خدمات فعلی در صندوق باید بصورت فراگیر باشد‌‌.

مبارکی به پراکندگی استان اشاره و ابراز داشت: باید با تشکیلات منسجم و کار و اراده جهادی و انقلابی در استان انجام شود تا مردم در حداقل رفاه نسبی قرار گیرند‌.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هم در این جلسه با توجه به هم‌افزایی خوبی که بین دستگاه‌های شورای هماهنگی در استان ایجاد شده گفت: صندوق بیمه اجتماعی می‌تواند منشاء خیر و کارکرد بهتری باشد.

وی با تاکید بر اینکه باید تفاوت این بیمه با سایر بیمه‌ها بررسی و برای مردم بازگو شود یادآور شد: صندوق استان از دستگاه‌هایی است که در این مدت عملکرد قابل قبولی داشته و نیاز به حمایت بیشتر از سوی مرکز و در داخل استان دارد تا بتواند خود را بیشتر به مردم معرفی کند و در این راستا این شورا آمادگی کامل دارد تا در اجرای برنامه‌های صندوق همکاری لازم را بعمل آورد‌.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,569
  • 3,868,282
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©