یزد اعلام همکاری مدیرکل امور بانوان استانداری با صندوق بیمه اجتماعی

یزد اعلام همکاری مدیرکل امور بانوان استانداری با صندوق بیمه اجتماعی

در جریان نشستی بین مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر استان یزد و مدیر‌کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری، راهکارهای همکاری به منظور افزایش پوشش بیمه‌ای و گسترش ضریب نفوذ بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر بین بانوان فاقد بیمه مشمول، به‌ویژه در شهرهای زیربیست هزارنفر  بررسی شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این نشست، حسن ابراهیمی با بیان اینکه نیمی از جمعیت مشمول این صندوق را بانوان تشکیل می‌دهند خواستار همکاری در جهت گسترش ضریب نفوذ بیمه اجتماعی در بین بانوان فاقد بیمه مشمول شد.

وی ضمن معرفی و تشریح مزایای عضویت در صندوق بیمه اجتماعی خواستار استفاده از ظرفیت و پتانسیل دفتر امور بانوان و خانواده درجهت گستر‌ش فرهنگ بیمه در بین بانوان فاقد بیمه شد.

در این نشست، کرمانیان، مدیر کل دفتر اموربانوان و خانواده استانداری ضمن ابراز خرسندی از وجود این ظرفیت  و لزوم برخورداری بانوان بویژه بانوان خانه‌دار از انواع مستمری‌های بازنشستگی و از کارافتادگی‌، آمادگی خود را جهت اطلاع‌رسانی و گسترش این بیمه در بین بانوان به‌ویژه در شهرهای زیر بیست هزار نفر اعلام کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 758
  • 4,128,022
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©