با حضور مدیر‌عامل و رییس هیات مدیره صندوق مراسم تودیع محمد پوستین‌دوز برگزار شد

با حضور مدیر‌عامل و رییس هیات مدیره صندوق مراسم تودیع محمد پوستین‌دوز برگزار شد

مراسم تودیع محمد پوستین‌دوز، معاون پیشین بیمه‌ای و هماهنگی امور استان‌های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر و معارفه صمدالله فیروزی، قائم مقام مدیرعامل در امور بیمه‌ای و سرپرست معاونت بیمه‌ای صندوق، برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در این مراسم که با حضور رییس و اعضای هیات مدیره، معاونان و مدیران کل صندوق برگزار شد، محمد رضا رستمی با تقدیر از تلاش‌های پوستین‌دوز، فعالیت‌های معاونت بیمه‌ای در طول یک سال گذشته را مثبت ارزیابی کرد و آرزو کرد که با حضور فیروزی به عنوان یکی از باسابقه‌ترین افراد کشور در حوزه‌ بیمه‌ای، تحولات چشمگیری در این حوزه صورت گیرد.

وی حضور فیروزی در صندوق را از برکات حال حاضر دانست و با تاکید بر اینکه با مدیریت او قطعاً حوزه بیمه‌ای صندوق روند رو به رشد بیشتری را خواهد داشت تاکید کرد: این حضور، فرصت مغتنمی است تا با استفاده از آن، شرایط برای خدمت‌رسانی بیشتربه کشاورزان، روستاییان و عشایر فراهم شود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©