قزوین بخشداران بازوی توانمند نظارتی و اجرائی صندوق در بخش‌ها هستند

قزوین بخشداران بازوی توانمند نظارتی و اجرائی صندوق در بخش‌ها هستند

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان قزوین در چهارمین جلسه مشورتی بخشداران استان  تاکید کرد: بخشداران بازوی توانمند نظارتی و اجرائی صندوق در بخش‌ها هستند.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، رضایی در این جلسه که با حضور 19 بخشدار استان و به ریاست معاون عمرانی استاندار قزوین برگزار شد با بیان این مطلب، ضمن تشریح اهداف تشکیل صندوق بکارگیری توانمندی دهیاران بخش‌های مختلف را در افزایش پوشش بیمه اجتماعی خواستار شد.

وی با اشاره به هدف‌گذاری استاندار قزوین جهت افزایش پوشش صندوق از  27 هزار خانوار به  50  هزار خانوار در طول سال جاری عنوان کرد که این مهم با هم‌افزایی‌، بخشداران‌، دهیاران و مسئولان استانی قطعاً قابل حصول و دور از دسترس نخواهد بود.

معاون عمرانی استاندار قزوین نیز در این جلسخ به تمامی بخشداران یادآور شد که ضمن برگزاری جلسات ماهانه دهیاران با موضوع بیمه روستائیان گزارشی از روند پوشش در منطقه مربوطه به دفتر امور روستائی استانداری ارائه کنند تا جهت جمع‌بندی نهایی در پایان سال جاری به استاندار ارائه شود.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 619
  • 4,126,009
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©