در جریان بازدید مدیرعامل صندوق از دفتر استان خراسان رضوی مطرح شد ضرورت همت مضاعف برای افزایش پوشش بیمه‌ای

در جریان بازدید مدیرعامل صندوق از دفتر استان خراسان رضوی مطرح شد ضرورت همت مضاعف برای افزایش پوشش بیمه‌ای

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در جریان بازدید از دفتر صندوق بیمه اجتماعی استان خراسان رضوی بر ضرورت همت مضاعف در راستای افزایش پوشش بیمه‌ای تاکید کرد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، محمدرضا رستمی در این بازدید با ضمن اشاره به جمعیت بالای مشمولین و اهمیت استان خراسان رضوی یادآور شد: موضوع جذب بیمه‌شدگان جدید در این استان باید با لحاظ کردن شاخص‌های مدنظر صندوق از جمله جذب جمعیت جوان و حفظ بیمه‌شدگان فعلی باشد.

وی تاکید کرد: به منظور افزایش انگیزه کارگزاران در جذب افراد جوان در آینده مبلغ کارمزد پرداختی متناسب با سن بیمه‌شدگان جذب شده تغییر خواهد کرد.

در این بازدید، مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان هم با ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته و وضعیت بیمه‌شدگان استان گفت: طی ماه اخیر نسبت جذب بیمه‌شدگان به مدت مشابه در سال قبل رشد 67 درصدی داشته و با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته از جمله ابلاغ سهمیه تکلیفی به کارگزاران در چند ماه پایانی سال شاهد رشد پوشش بیمه‌ای نسبت به سال 94 خواهیم بود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©