فارس تعامل بیمه سلامت با صندوق بیمه اجتماعی

فارس تعامل بیمه سلامت با صندوق بیمه اجتماعی

در جلسه مشترک مدیر بیمه سلامت استان فارس و مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر استان فارس تعامل بیشتر این دو نهاد تاکید شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این جلسه حسن کمالی به تشریح درصد سهم بیمه شده و سهم دولت پرداخت و گفت: با جذب بیشتر در استان میتوان مبلغ بیشتری از سهم دولت را به استان تزریق کنیم و استانی می‌تواند موفق‌تر عمل کند که سهم دولت را به طرف خود بکشاند.

وی با اشاره به اینکه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر یک فرصت برای حفظ کرامت و حرمت روستائیان و عشایر عزیز است گفت: جامعه روستایی و عشایری ما با توجه به حرفه و شغل خود در خط مقدم حوادث و بلایای طبیعی قرار دارند و بر همین اساس در زمانی که سرپرست خانوار از بین می‌رود، تامین مخارج زندگی برای بازماندگان بسیار مشکل است و در این راه، بیمه اجتماعی حمایت از این خانواده را در اولویت خود می‌داند.

در این جلسه ممتحن، مدیر بیمه سلامت استان فارس از تمامی مدیران شهرستانی خواست با توجه به اهمیت موضوع، همکاری بیشتری با صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان داشته باشند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©