استاندار قزوین: چتر حمایتی صندوق بیمه روستاییان در استان قزوین دو برابر شود

استاندار قزوین: چتر حمایتی صندوق بیمه روستاییان در استان قزوین دو برابر شود

استاندار قزوین با تاکید بر اینکه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر بستر مناسبی برای کمک به روستاییان در شرایط کهنسالی و از کارفتادگی است تاکید کرد: باید دایره پوششی این صندوق در استان قزوین در سال جاری به ۴۰ هزار خانوار افزایش یابد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، فریدون همتی در دیدار با مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی با بیان این مطلب تاکید کرد: بیمه روستاییان از کارهای بسیار مهم و ارزشمندی است که می‌تواند در دوران کهولت و از کارفتادگی و یا حوادث مختلف کمک کشاورزان و روستاییان و عشایر باشد.

وی با تاکید بر اینکه صندوق بیمه یک فرصت ارزشمند برای رسیدگی به امور نیازمندان است و باید در استان بتوانیم خدمات آن را گسترش دهیم یادآورشد: در سال جاری باید تعداد افراد تحت پوشش از ۲۰هزار نفر به ۴۰ هزار نفر و سال آینده به ۷۰ هزار نفر افزایش یابد و در این مسیر استانداری قزوین آماده همکاری و حمایت با مجموعه صندوق است.

استاندار قزوین در پایان خاطرنتشان کرد: آموزش دهیاران و استفاده از ظرفیت فرمانداران، بخشداران و شوراهای اسلامی برای توجیه مزایای این بیمه و اطلاع‌رسانی مناسب می‌تواند در استقبال کشاورزان و روستاییان از این موضوع موثر باشد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©