خراسان رضوی تاکید فرماندار گناباد بر پوشش بیمه اجتماعی در این شهرستان

خراسان رضوی تاکید فرماندار گناباد بر پوشش بیمه اجتماعی در این شهرستان

فرماندار شهرستان گناباد استان خراسان رضوی در دیدار با مدیر بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر و کارگزاران این استان عضویت در صندوق بیمه اجتماعی را فرصت خوبی برای کشاورزان و روستاییان دانست و وعده همکاری‌های بیشتر را در این حوزه داد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، محمد‌علی نبی‌پور با یادآوری تنگناهای فراوان ناشی از خشکسالی‌های سال‌های گذشته برای کشاورزان و دامداران و بالا بودن میانگین سنی جمعیت گناباد گفت: عضویت در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌تواند فرصت خوبی برای کشاورزان و روستاییان فراهم کند.

فرماندار گناباد نیز با تاکید بر توجه ویژه دولت تدبیر و امید به اقشار محروم و از جمله کشاورزان و روستاییان خاطر‌نشان کرد: توسعه بخش‌های روستایی از اولویت‌های نظام و دولت است و صندوق بیمه اجتماعی می‌تواند با خدمت‌رسانی به این قشر گام خوبی در کاهش مشکلات آنان بردارد.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان هم در این جلسه با ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته و وضعیت پوشش بیمه استان و شهرستان گناباد همکاری بش از پیش بخشداران‌، دهیاران و تمامی دستگاه‌های مسئول در حوزه روستا به منظور افزایش ضریب پوشش بیمه‌ای با اولویت جذب افراد جوان را خواستار شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 603
  • 3,888,858
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©