پیام تسلیت دکتر ربیعی در پی درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی

پیام تسلیت دکتر ربیعی در پی درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی

..


در پی درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام، دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیام تسلیتی به شرح زیر صادر کرد.

انالله و انا الیه راجعون

ارتحال ناگهانی و جانکاه یار دیرین امام خمینی‌(ره) و رهبری معظم انقلاب‌، مبارز کم نظیر دوران مبارزات انقلاب اسلامی، فرمانده دوران دفاع مقدس‌، سیاستمدار توانمند و با درایت دوران جمهوری اسلامی و دوست و یاور همیشگی کارگران و محرومان که عمر خود را وقف تحقق انقلاب و پیشرفت جمهوری اسلامی نمود باعث تاسف و تالم عمیق همه دلسوزان و وفاداران به انقلاب و ایران زمین گردید.

درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی که یاد و نامش یادمانه همه دوستداران انقلاب و نظام است خسرانی عظیم است‌. او خودسخت کوش بود و برای ایران اسلامی نیز آرزوی آبادانی‌، رفاه و اقتدار و پیشرفت داشت‌. آیت‌الله هاشمی رفسنجانی که دارای اندیشه‌ای بزرگ بود‌، بزرگی و اقتدار را برای ملت ایران از مسیر دینداری عقلانی‌، سیاست ورزی میانه رو و مشارکت اجتماعی همه ایرانیان در سازندگی این سرزمین طلب می کرد‌. خوب بیاد دارم که اولین تشکل‌های کارگری در ابتدای انقلاب اسلامی با حمایت‌های ویژه ایشان و شهید بهشتی شکل گرفت.

اینجانب در‌گذشت این همراه همیشگی انقلاب‌، امام و رهبری را به محضر مقام معظم رهبری، تمامی مردم ایران و بیت معظم ایشان تسلیت عرض می‌کنم و امیدوارم حضور آحاد مردم در مراسم تشییع آیت الله رفسنجانی جلوه‌ای ماندگار از ارج نهادن به خدمتگزاران و آرزومندان عزت و سربلندی ایران را در تاریخ ثبت کند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©