آذربایجان شرقی کمک 10درصدی دولت تدبیر و امید برای پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان

آذربایجان شرقی کمک 10درصدی دولت تدبیر و امید برای پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان آذربایجان شرقی گفت: تمامی خانوارهای تحت پوشش این صندوق از کمک 10 درصدی دولت تدبیر و امید برای پوشش بیمه‌ای خود بهره‌مند می‌شوند.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، محمد نظری که پیش از خطبه‌های نماز جمعه شربیان سخنرانی می‌کرد، اظهار داشت: تأمین آتیه خانوارهای ساکن در شهرهای زیر 20هزار نفر جمعیت از طریق ارائه خدمات بازنشستگی، از کارافتادگی و فوت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر شرایط تحقق اقتصاد مقاومتی را هموار می‌کند.

وی با اشاره به اینکه تمامی خانوارهای تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از کمک 10 درصدی دولت تدبیر و امید برای پوشش بیمه ای خود بهره‌مند می‌شوند، از عموم افراد فاقد بیمه ساکن در شهرهای شربیان، دوزدوزان، مهربان و روستانشینان منطقه خواست برای بهره‌مندی از خدمات صندوق، اقدام به  عضویت و نام‌نویسی در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، و روستاییان کنند.

نظری، همچنین در دیدار با امام جمعه شربیان به تشریح عملکرد صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر آذربایجان شرقی در شهرستان سراب پرداخت و افزود: 12هزار و 800 نفر از روستاییان و ساکنین شهرهای زیر 20هزار نفر جمعیت شهرستان سراب، تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی هستند که این میزان بیمه شده معادل 52 درصد واجدین شرایط شهرستان را تشکیل می‌دهند.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان در ادامه سخنانش از برخورداری 448 خانوار شهرستان سراب از مستمری ماهیانه بازماندگان و از کارافتادگی صندوق خبر داد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 312
  • 4,142,486
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©