آذربایجان شرقی رشد 32 درصدی بیمه‌شدگان هشترود در دولت یازدهم

آذربایجان شرقی رشد 32 درصدی بیمه‌شدگان هشترود در دولت یازدهم

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان آذربایجان شرقی از نام‌نویسی اختیاری 4880 خانوار مشمول شهرستان هشترود توسط 7 دهیاری منطقه خبر داد و گفت: از آغاز بکار دولت تدبیر و امید، شمار بیمه‌شدگان صندوق بیمه اجتماعی در شهرستان هشترود با رشد 32 درصدی مواجه شده است.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، محمد نظری، در جلسه شورای اداری شهرستان هشترود با اعلام این خبر، ادامه داد: تا اول دیماه جاری163 هزار بیمه شده اصلی در آذربایجان شرقی تحت پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر قرار گرفته اند که این میزان، 45 درصد واجدین شرایط را تشکیل می دهد.

وی، برون سپاری خدمات دولت در زمینه پوشش بیمه ای و واگذاری آن به دهیاری ها و تعاونی های تولید روستایی و عشایری در قالب کارگزاری را از ویژگی های مهم این صندوق برشمرد و بر ضرورت ساماندهی وضعیت کارگزاران فعلی تاکید کرد.

نظری در خاتمه سخنانش به امکان عضویت ساکنین شهرهای زیر 20 هزار نفر جمعیت در صندوق بیمه اجتماعی اشاره کرد و اظهار داشت: کلیه افراد فاقد بیمه اجتماعی ساکن در شهرهای هشترود، نظرکهریزی و روستاهای منطقه می‌توانند با هدف بهره‌مندی از مستمری بازنشستگی، از کارافتادگی و فوت در نزدیکترین کارگزاری محل سکونت خود ثبت نام کنند.

فرماندار شهرستان هشترود نیز در این جلسه از اقدامات دولت یازدهم در فراهم آوردن شرایط مطلوب پوشش بیمه ای اقشار تلاشگر روستایی و عشایری قدردانی کرد.

 حسن مستفید، همچنین بر ضرورت تعامل بیشتر مسئولین صندوق و شهرستان بویژه بخشداران و دهیاری‌های هشترود در راستای اطلاع‌‌رسانی مزایای عضویت در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر تاکید و خواستار ارتقای جایگاه شهرستان در این خصوص شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,856
  • 4,129,120
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©