گلستان تحقق شعارهای محوری انقلاب با توسعه بیمه اجتماعی

گلستان تحقق شعارهای محوری انقلاب با توسعه بیمه اجتماعی

فرماندار کردکوی استان گلستان تاکید کرد: با توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، شعارهای محوری انقلاب که توجه به محرومان و نیازمندان است محقق می‌شود.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، مجتبی جمالی در دیدار با مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان با اشاره به اینکه یکی از شعارهای محوری انقلاب اسلامی زدودن فقر و محرومیت در کشور بود گفت‌: رشد و توسعه فرهنگ بیمه‌پذیری در کشور از جمله بیمه روستایی و عشایری در راستای تحقق این شعار انقلاب است.

وی به ضرورت تغییر نوع نگاه به بیمه در بخش‌های مختلف آن در سطح کشور اشاره کرد و افزود: رشد و توسعه بیمه‌های اجتماعی زمینه‌های امنیت و آرامش خاطر را در خانوارها و زندگی اجتماعی بوجود می‌آورد و بیمه روستایی و عشایری فرصت ارزشمندی برای اقشار مختلف مردم بویژه محرومان و کشاورزان روستایی فراهم می‌کند تا از مزایای مناسب آن بهره‌مند شوند.

فرماندار کردکوی ادامه داد: بر این اساس انتظار داریم ادارات و نهاد‌های شهرستان در جهت ترویج فرهنگ بیمه و پذیرش این طرح ملی در روستاها همراهی و همکاری کنند تا سطح برخورداری جامعه روستایی از مزایای آن ارتقا یابد‌. 

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان گلستان هم در این جلسه با اشاره به خدمات و مزایای عضویت افراد در صندوق گفت: بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر زمینه برخورداری جامعه روستایی و عشایری را از مزایای مستمری بازنشستگی‌، ازکارافتادگی و مستمری پس از فوت بهره‌مند می‌سازد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 552
  • 3,871,853
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©