یزد معرفی بیمه اجتماعی به جامعه هدف مشترک بین صندوق و کمیته امداد

یزد معرفی بیمه اجتماعی به جامعه هدف مشترک بین صندوق و کمیته امداد

در جریان برگزاری جلسه‌ مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان یزد با مدیر کل کمیته امداد امام‌خمینی‌(ره) یزد راهکارهای همکاری و معرفی بیمه اجتماعی به جامعه هدف مشترک بین صندوق و کمیته امداد بررسی شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این جلسه مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان یزد ضمن توضیحاتی در روند تشکیل صندوق و اهداف آن مزایا و مستمری‌های بیمه را برشمرد و با ارائه آماری از وضعیت بیمه‌شدگان مددجوی کمیته امداد گفت: با توجه به اینکه مشکلاتی در تفاهم‌نامه بین صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر و کمیته امداد امام‌خمینی (ره) به وجود آمده از مسئولین کمیته امداد تقاضا داریم با همکاری به بیمه‌شدگان مددجوی کمیته امداد اطلاع‌رسانی کنند تا نسبت به پرداخت حق بیمه خود اقدام کنند.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان یزد هم با استقبال از مزایا و حمایت‌های صندوق از آمادگی کمیته امداد برای هرگونه همکاری درخصوص معرفی صندوق و مساعدت و کمک به مددجویان خبر داد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©