سیستان و بلوچستان عملکرد دهیاران سراوان در پوشش بیمه اجتماعی، شاخصی مهم برای ارزیابی آنهاست

سیستان و بلوچستان عملکرد دهیاران سراوان در پوشش بیمه اجتماعی، شاخصی مهم برای ارزیابی آنهاست

فرماندار سراوان استان سیستان و بلوچستان تاکید کرد: عملکرد دهیاران در بیمه اجتماعی یکی از شاخص‌های مهم ارزیابی دهیاران خواهد بود.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، درویش نارویی در جریان جلسه ستاد توسعه بیمه اجتماعی شهرستان سراوان که با حضور مدیر صندوق استان سیستان و بلوچستان‌، روسای دستگاه‌های اجرایی‌، بخشداران‌، دهیاران و اعضاء شورای اسلامی و کارگزاران شهرستان برگزار شد با بیان این مطلب خواستار توجه جدی همه مسئولان به مقوله مهم بیمه که تضمین‌کننده آینده زندگی جامعه هدف است شده و خاطرنشان ساخت: اگر می‌خواهید به مردم منطقه خود به طور واقعی خدمت کنید، صندوق بیمه اجتماعی بهترین فرصت خدمت‌رسانی به مردم زحمتکش و قشر آسیب پذیر جامعه است.

فرماندار سراوان در ادامه بخشداران و دهیاران را مکلف کرد تا موضوع بیمه اجتماعی را با جدیت دنبال و با کارگزاران صندوق همکاری کنند.

در این جلسه، امان‌الله شاقوزایی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان ضمن اشاره به ضرورت و اهمیت این بیمه برای خانوارهای روستایی و عشایر در زندگی آینده آنها  به بررسی نقش و جایگاه بیمه اجتماعی در مسائل فردی‌، خانوادگی و  اجتماعی جامعه هدف  پرداخت و اعلام کرد: هدف اصلی از برگزاری جلسات ستاد توسعه در وهله اول معرفی صندوق برای اعضای ستاد و سپس بعنوان یک دوره آموزشی برای آنها به‌منظور اطلاع‌رسانی دقیق‌، شفاف و همچنین متقاعد‌سازی و اعتماد‌سازی برای جامعه هدف خواهد بود تا این اعضای تاثیر‌گذار بعنوان سفیران صندوق به وظیفه خود که همان اعلام حقوق شهروندی به مردم منطقه است عمل کنند.

وی از فرماندار‌، بخشداران‌‌، دهیاران‌، اعضای شورای اسلامی شهر و روستا و همچنین مسئولین شهرستان خواست تا در در جلسات و مراسم‌های پیش روی ایام الله دهه مبارک فجر از این صندوق به‌عنوان یکی از خدمات ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت یاد کنند و از این فرصت برای اطلاع‌رسانی به مشمولین صندوق بهره بگیرند.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 545
  • 3,871,846
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©