سیستان و بلوچستان راه‌اندازی اولین کارگزاری شهر «گشت» در آینده نزدیک

سیستان و بلوچستان راه‌اندازی اولین کارگزاری شهر «گشت» در آینده نزدیک

به‌منظور دسترسی آسان به خدمات صندوق‌، اولین کارگزاری در شهر زیر بیست‌هزار نفری گشت راه‌اندازی خواهد شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، مدیر صندوق در استان سیستان و بلوچستان با بیان این خبر در جمع مردم شهر «گشت» از توابع بخش مرکزی شهرستان سراوان  گفت: این شهر به دلیل دارا بودن از جمعیتی کمتر از 20 هزار نفر تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی قرار می‌گیرد و به همین دلیل اولین کارگزاری آن در آینده‌ای نزدیک راه‌اندازی خواهد شد.

امان‌الله شاقوزایی بیمه را حقی همگانی دانست که باعث می‌شود جامعه هدف و به‌ویژه ساکنان شهرهای زیر بیست هزار نفر جمعیت و ساکنین روستاها از خدمات نظام و دولت بهره‌مند شوند‌.

وی با خاطرنشان کردن اینکه حضور جوانان در این بیمه اهمیت بالایی دارد گفت: این صندوق همچون چتر حمایتی از اعضای خود در برابر مخاطرات اجتماعی در زمان پیری‌، ازکارافتادگی و فوت سرپرست خانوار محافظت خواهد کرد و به همین دلیل ضروری است که بیمه‌شدگان به موضوع تمدید بیمه خود توجه جدی داشته باشند و حق بیمه سالیانه خود را در مهلت مقرر پرداخت کنند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,463
  • 3,901,144
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©