نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی: باید خدمات صندوق را به هر شکل ممکن اطلاع‌رسانی کرد

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی: باید خدمات صندوق را به هر شکل ممکن اطلاع‌رسانی کرد

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت اطلاع‌رسانی خدمات بیمه اجتماعی به اقشار مختلف جامعه گفت: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر خدمات ارزنده به مردم ارائه می‌کند که باید نسبت به آگاه‌سازی روستاییان و عشایر کشور از این خدمات اقدامات موثری صورت گیرد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، روح الله حضرت‌پور در بازدید از مدیریت بیمه اجتماعی استان آذربایجان غربی با بیان این مطلب تاکید کرد: مجلس شورای اسلامی آمادگی لازم برای هرگونه کمک به صندوق به منظور پوشش فراگیر بیمه در بین روستاییان و عشایر را دارد.

این عضو کمیسیون اصل 90 خانه ملت ادامه داد: ما می‌توانیم از طریق طرح‌ها و لوایح قانونی، تلاش کنیم تا پوشش بیمه‌ای صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر افزایش پیدا کند و در مقابل صندوق هم باید با اطلاع‌رسانی فعالیت‌های خود، این امکان را به مردم کشورمان معرفی کند.

در این دیدار یونس معزّز، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان آذربایجان غربی با ارائه گزارشی از فعالیت‌های این مدیریت خواستار مساعدت نمایندگان مجلس شورای اسلامی در راستای تحقق اهداف صندوق شد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,524
  • 3,901,205
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©