با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نمایشگاه «صندوق‌های بازنشستگی پیشران توسعه ملی» آغاز به کار کرد

با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نمایشگاه «صندوق‌های بازنشستگی پیشران توسعه ملی» آغاز به کار کرد

نمایشگاه صندوق‌های بازنشستگی پیشران توسعه ملی از امروز - یکشنبه 24 بهمن- با حضور دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مصلی امام خمینی (ره) آغاز به کار کرد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، نمایشگاه صندوق‌های بازنشستگی پیشران توسعه ملی بعداز ظهر امروز با حضور شریعتمداری معاون اجرایی رییس‌جمهور‌ی، فروزنده، مشاور عالی رییس‌جمهوری، علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ابوالحسن فیرزآبادی قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، صادقی‌فر، سرپرست معاونت فرهنگی – اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی‌، میرزایی، معاون اقتصادی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی‌، مدیران و روسای سازمان‌های تابعه و مدیران عامل هلدینگ‌ها‌، صندوق‌های بازنشستگی و شرکت‌های سرمایه‌گذاری آغاز به کار کرد و تا روز سه شنبه 26 بهمن در مصلای امام خمینی (س) ادامه خواهد داشت.

بسترسازی مقدمات پیشبرد برنامه توسعه اقتصادی کشور با رویکرد اقتصاد مقاومتی‌،گردهمایی هدفمند فعالان اقتصادی و ایجاد و توسعه زمینه‌های همکاری مشترک و هم‌افزا، ایجاد زمینه جذب سرمایه‌گذاری خارجی در پروژه‌های پیش رو‌، ارائه تصویر کلان و نقشه حضور و فعالیت بنگاه‌های صندوق‌های بازنشستگی درچرخه ارزش افزوده‌، تجمیع ظرفیت‌ها و حلقه‌های علمی، صنعتی و بازرگانی موثر بر اقتصاد کشور از اهداف برگزاری این نمایشگاه سه روزه است‌.

این نمایشگاه موضوعات مرتبط با نفت، پتروشیمی و انرژی‌، صنایع دارویی و تجهیزات پزشکی، ارتباطات و فناوری اطلاعات‌، صنعت درمان و خدمات پزشکی‌، عمران و ساختمان، کانی‌های غیرفلزی، فولاد و معدن، گردشگری، پولی و بانکی، خدمات مالی‌، حمل و نقل‌، صنایع غذایی و کشت و دام را بررسی می‌کند.

گفتنی است بازدید جمعی از سفرا و وابسته‌های بازرگانی‌، بازدید تخصصی فعالان اقتصادی و هیات تجاری از نمایشگاه صندوق‌های بازنشستگی پیشران توسعه ملی و برگزاری همایش اقتصاد ایران از دیگر برنامه‌های این نمایشگاه است‌.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,486
  • 3,901,167
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©