در جریان نمایشگاه صندوق‌های بازنشستگی، پیشران توسعه ملی صورت گرفت بازدید معاون وزیر تعاون از غرفه صندوق بیمه اجتماعی

در جریان نمایشگاه صندوق‌های بازنشستگی، پیشران توسعه ملی صورت گرفت بازدید معاون وزیر تعاون از غرفه صندوق بیمه اجتماعی

در جریان نمایشگاه صندوق‌های بازنشستگی، پیشران توسعه ملی که در محل مصلی بزرگ امام خمینی (س) برگزار می‌شود، معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از غرفه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر و شرکت‌های تابعه بازدید کرد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، احمد میدری، در این دیدار از آخرین طرح‌ها و برنامه‌های در دست اجرا و گزارش فعالیت‌های سال جاری اطلاعاتی را دریافت و با اشاره به اهمیت حفظ منابع حاصل از پرداخت حق بیمه گروه‌های هدف صندوق بیمه اجتماعی بر افزایش راندمان و کیفیت فعالیت‌های سرمایه‌گذاری تاکید کرد.

در این بازدید، تندیس طلایی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر رونمایی شد و معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی پیامی به این شرح در دفتر یادبود صندوق مرقوم کرد:

با سلام و امید توفیق روز افزون صندوق بیمه روستاییان و عشایر و شرکت‌های تابعه. به امید خدا این مجموعه حافظ منافع اقشار محروم و روستاییان کشور باشد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©