در جریان دیدار مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی و استاندار کردستان صورت گرفت تاکید بر افزایش ضریب بیمه در کردستان با توجه ویژه به مشاغل خاص

در جریان دیدار مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی و استاندار کردستان صورت گرفت تاکید بر افزایش ضریب بیمه در کردستان با توجه ویژه به مشاغل خاص

در جریان دیدار مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر و استاندار کردستان بر افزایش ضریب بیمه در کردستان با توجه ویژه به مشاغل خاص تاکید شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این دیدار عبدالمحمد زاهدی، استاندار کردستان، مرزنشینان را مردمانی غیور و زحمت‌کش دانست که در مقاطع حساس پاسدار امنیت و حافظ مرزها بوده‌اند و گفت: بر تمامی مسئولان واجب است که اقداماتی در خصوص تامین معیشت و امنیت اجتماعی و اقتصادی این عزیزان انجام دهند.

وی با استقبال از پیشنهاد  بیمه‌شدن مشاغل خاص استان کردستان‌، حمایت استانداری از اجرای این اقدام را در صورت امکان و تصویب این اقدام اعلام و نسبت به هرگونه تلاش برای گسترش پوشش بیمه‌ای تاکید کرد.

مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر هم در این دیدار حمایت از ساکنین روستاها را یکی از  رسالت‌های اصلی  صندوق بیمه اجتماعی عنوان و بر ضرورت ایجاد مشوق‌هایی برای افزایش ضریب پوشش بیمه اجتماعی در استان کردستان تاکید کرد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,413
  • 3,874,714
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©