فارس برگزاری نشست مشترک امور عشایر با صندوق بیمه اجتماعی

فارس برگزاری نشست مشترک امور عشایر با صندوق بیمه اجتماعی

نشست مشترک امور عشایر استان فارس با صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر این استان با حضور مدیرکل امور عشایر فارس و عضو ثابت جلسات ستاد راهبردی مرکز استان و مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر  استان فارس برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این نشست روح‌الله بهرامی، مدیرکل امور عشایر فارس با اشاره به 13 شرکت تعاونی عشایری که کارگزار صندوق بیمه اجتماعی در استان هستند، تعامل و همکاری با صندوق به‌جهت تحقق اهداف صندوق را وظیفه امور عشایر دانست و تاکید کرد: فعالیت در این حوزه افتخاری عظیم است.

حسن کمالی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر  استان فارس هم در این جلسه نفوذ اداره امور عشایر از طریق شرکت‌های تعاونی عشایری در بین عشایر عزیز را بازوی مناسب و قدرتمندی در جهت اشاعه فرهنگ بیمه بین جامعه هدف دانست و تصریح کرد: باید از فرصت شرکت‌های تعاونی عشایری و جلسات مجمع عمومی سالیانه موجود جهت اطلاع رسانی خدمات و مزایای صندوق استفاده کافی برده شود.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,918
  • 4,129,182
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©