فارس ترویج خدمات صندوق بیمه اجتماعی در قیر و کارزین

فارس ترویج خدمات صندوق بیمه اجتماعی در قیر و کارزین

نشست اطلاع‌رسانی خدمات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر با حضور مدیر صندوق بیمه استان فارس و مدیر امور عشایر شهرستان قیر و کارزین در منطقه عشایری این شهرستان برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، مدیر امور عشایر شهرستان قیر و کارزین در این نشست با اشاره به موضوع جلسه و اهمیت بیمه اجتماعی از تمام مدیران عامل و شوراهای طوایف شهرستان خواست تا با همت جدی موجبات آگاهی و به عضویت درآمدن  عشایر را فراهم آورند.

بهی در ادامه ترویج خدمات بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر را یک وظیفه انسانی دانست و قدم برداشتن در این راه  را یکی از کارهای خیر و ماندگار عنوان کرد.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان فارس نیز یکی از خدمات ارزنده دولت را محرومیت‌زدایی عنوان کرد و گفت: گسترش نظام بیمه‌ای و تشکیل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر یکی از خدمات دولت در راستای تحقق این امر است.

وی با اشاره به نوع حرفه و شغل عشایر گفت: این عزیزان در نوک پیکان حوادث و بلایای طبیعی قرار گرفته‌‌اند و اگر مشکلی گریبان آن‌ها را بگیرد در جهت بر طرف کردن آن در تگنا قرار خواهند گرفت؛ به همین دلیل صندوق بیمه اجتماعی در سال 84 شروع به‌کار کرد تا بتواند قدمی هر چند کوچک در جهت برطرف کردن مشکلات روستائیان و عشایر بردارد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 585
  • 3,888,840
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©