البرز تشریح خدمات صندوق در نماز جمعه گرمدره

البرز تشریح خدمات صندوق در نماز جمعه گرمدره

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان البرز به تشریح خدمات بیمه اجتماعی در جریان نماز جمعه شهرستان گرمدره پرداخت.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، هادی بشیری با بیان اینکه در تماهی شهر‌‌های زیر 20 هزار نفر استان کشاورزانی که از طریق کشاورزی امرار معاش می‌کنند، افراد ساکن در این شهرها‌، شاغلین فصلی و همچنین رانندگان حمل بار و مسافر بین شهری می‌توانند بیمه شوند گفت: افراد با عضویت در این صندوق از سهم دولت در پرداخت حق بیمه برخوردار می‌شوند.

وی افزود: حق بیمه در این صندوق 15 درصد است که ده درصد آن توسط دولت پرداخت می‌‌شود و پنج درصد آن توسط بیمه شده قابل پرداخت است‌.

بشیری تصریح کرد: این صندوق در راستای اجرای اصل 29 قانون اساسی و قانون ساختار نظام جامع رفاه و تأمین اجتماعی مکلف است خدمات بیمه‌های اجتماعی مطلوب را برای کشاورزان‌، روستائیان‌‌، عشایر و سایر مشمولین به آسانی و همراه با حفظ منزلت و کرامت انسانی فراهم کند.  

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 761
  • 4,126,151
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©