مدیر کل وصول حق بیمه و حساب‌های انفرادی : «سبا» جایگزین سامانه دما خواهد شد

مدیر کل وصول حق بیمه و حساب‌های انفرادی : «سبا» جایگزین سامانه دما خواهد شد

مدیر کل وصول حق بیمه و حساب‌های انفرادی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر اعلام کرد: از ابتدای سال 96 سامانه سبا جایگرین سامانه دما خواهد شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، عباس باقری با اعلام این خبر گفت: در حال حاضر امکان استفاده از سامانه سیستم بیمه اجتماعی (‌سامانه سبا‌) صندوق در مدیریت‌های استانی و تمامی کارگزاری‌های صندوق در سراسر کشور فراهم شده و به عبارتی این سامانه وارد فاز عملیاتی شده است. با این وجود، این سامانه تا پایان سال 1395به صورت همزمان و موازی با سامانه دما در دسترس تمامی کارگزاران صندوق خواهد بود.

وی افزود: سامانه سبا به لحاظ نرم‌افزاری به نحوی تهیه شده است که امکان استفاده از آن برای تمامی کاربران با رعایت حدود دسترسی در سراسر کشور فراهم است.

مدیر کل وصول حق بیمه و حساب‌های انفرادی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر تصریح کرد: برای تمامی کارگزاران صندوق در سراسر کشور نام کاربری و کلمه عبور ورود به سامانه تعریف شده و در اختیار مدیریت‌های استانی قرار گرفته است و کارگزاران صندوق موظفند در اولین فرصت با مراجعه به مدیریت‌های استانی نسبت به دریافت نام کاربری و کلمه عبور خود به همراه یک عدد لوح فشرده (‌سی دی‌) آموزشی اقدام کنند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©