البرز فردیس دارای کارگزاری می‌شود

البرز فردیس دارای کارگزاری می‌شود

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان البرز در بازدید از کارگزاری در شرف تأسیس شهرستان فردیس گفت: این کارگزاری مستقل برای دسترسی آسان مشمولین به خدمات صندوق در این شهرستان ایجاد می‌شود .


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، هادی بشیری گفت: دسترسی آسان کشاورزان‌، روستائیان، عشایر، ساکنین شهرهای زیر 20 هزار نفر جمعیت و سایر مشمولین صندوق به عنوان یک رسالت برای صندوق است.

وی افزود: بر همین اساس و از آنجایی که شهرستان فردیس تاکنون کارگزاری مستقل نداشت، بنا شد تا پیش از اتمام سال در این شهرستان یک کارگزاری مستقل ایجاد شود. 

بشیری با اشاره به چشم‌انداز صندوق که به حفظ منزلت و کرامت جامعه هدف تأکید دارد از کارگزاران خواست که به تکریم مراجعین اهتمام داشته باشند و با استفاده از سیستم بیمه‌گری سبا امورات مربوط به بیمه‌گری مراجعین را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©