سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس بیمه اجتماعی امید و روحیه را در بین روستاییان ایجاد کرده است

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس بیمه اجتماعی امید و روحیه را در بین روستاییان ایجاد کرده است

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر را فضایی برای ایجاد امید و روحیه در بین روستاییان دانست.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، حجت‌الاسلام احد آزادی‌خواه در دیدار با مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان همدان، با تاکید بر  اینکه ایجاد صندوق بیمه اجتماعی از اقدامات موثر حاکمیت جمهوری اسلامی ایران برای تاثیرگذاری مثبت در زندگی این اقشار است تاکید کرد: این صندوق توانسته حس امید‌، روحیه و کارمضاعف را در بین اقشار زحمت‌کش توسعه دهد.

وی در ادامه با بیان اینکه خدمات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر باعث ایجاد انگیزه مضاعف در حوزه تولیدات کشاورزی و تولیدات دامی نیز شده است تاکید کرد: باید این را بدانیم که به منظور گسترش و فراگیر شدن خدمات صندوق بیمه اجتماعی، به حمایت بیشتر تمامی دستگاه‌های مرتبط با حوزه روستاها نیاز است.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس ادامه داد: این یک ضرورت است که چتر بیمه‌ای برای کشاورزان، روستاییان و عشایر به‌طور کامل گسترده شود تا حتی یک نفر هم نباشد که از این خدمت ارزشمند محروم بماند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 654
  • 4,126,044
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©