یزد تاکید بر ضرورت معرفی بیمه اجتماعی به نمازگزاران نماز جمعه بافق

یزد تاکید بر ضرورت معرفی بیمه اجتماعی به نمازگزاران نماز جمعه بافق

در جریان جلسه‌ای با حضور مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان یزد و با امام جمعه شهرستان بافق بر ضرورت معرفی بیمه اجتماعی از طریق نماز جمعه تاکید شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این جلسه حجت‌الاسلام والمسلمین سلیمانی، امام جمعه شهرستان بافق با استقبال از خدمات و فعالیت‌های صندوق، از آمادگی کامل برای معرفی این خدمات به نمازگزاران شهرستان بافق خبر داد و گفت: خدمات صندوق می‌تواند برای روستاییان باعث خیر و برکت شود و در این راستا، باید اطلاع‌رسانی قابل توجهی در این حوزه صورت گیرد.

در این جلسه مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان یزد ضمن ارائه توضیحاتی از روند تشکیل صندوق و اهداف آن‌، مزایا و حمایت‌های بیمه اجتماعی و آمار تعداد بیمه‌شدگان  را ارائه و از امام جمعه بافق خواست تا در خطبه‌های نماز جمعه دقایقی را در خصوص مزایا و حمایت‌های این صندوق در جهت افزایش ضریب نفوذ بیمه ایراد سخن کنند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 176
  • 4,142,350
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©