سرپرست اداره کل آموزش، تشکیلات و روش‌ها: مهلت شرکت در دوره آموزشی مهارت کاربری سامانه سبا – کارگزاران تمدید شد

سرپرست اداره کل آموزش، تشکیلات و روش‌ها: مهلت شرکت در دوره آموزشی مهارت کاربری سامانه سبا – کارگزاران تمدید شد

سرپرست اداره کل آموزش، تشکیلات و روش‌ها صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر اعلام کرد: مهلت شرکت در دوره آموزشی مهارت کاربری سامانه سبا تا تاریخ  پانزدهم اسفندماه برای کارگزاران تمدید شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، حمیدرضا یعقوبی با اعلام این خبر گفت: این دوره، اولین دوره متمرکز کارگزاران بیمه اجتماعی است که با همکاری بخش‌های مختلف ستادی و استانی صندوق اجرا شده است.

وی افزود: راهبرد صندوق بیمه اجتماعی در خصوص آموزش کارگزاران، استفاده از بستر وب و آموزش الکترونیک است و خوشبختانه در این دوره که اولین دوره آموزشی الکترونیک بوده هم شاهد استقبال خوبی از سوی کارگزاران صندوق بودیم.

یعقوبی با بیان اینکه در حال حاضر دسترسی برای تمامی کارگزاری‌های معرفی شده از سوی مدیریت‌های استانی صندوق در سراسر کشور فراهم شده است تصریح کرد: موضوع برگزاری آزمون که در اطلاعیه اول مطرح شده بود منتفی شده اما برای فراگیرانی که محتوای آموزشی را به صورت کامل مشاهده کنند گواهی حضور در دوره به صورت الکترونیک صادر می‌شود.

سرپرست اداره کل آموزش، تشکیلات و روش‌های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر تاکید کرد: گواهی‌نامه آموزشی دوره "مهارت کاربری سامانه سبا" صرفاً برای کارگزارانی که به صورت الکترونیک آموزش دیده‌اند صادر خواهد شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,918
  • 4,190,799
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©