خراسان رضوی کسب رتبه سوم در حوزه ارزیابی فضا‌های عمومی

خراسان رضوی کسب رتبه سوم در حوزه ارزیابی فضا‌های عمومی

مدیریت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان خراسان رضوی در جریان نشست مشترک بین مشاور وزیر و مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی‌، کارشناسان حوزه مدیریت عملکرد وزارت متبوع و مدیران دستگاه‌های اجرایی زیرمجموعه این وزارتخانه در استان خراسان رضوی موفق به کسب رتبه سوم در حوزه ارزیابی فضا‌های عمومی  شد. o


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این نشست مشاور وزیر و مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی اهداف وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی را ارتقاء توانمندی‌، بهبود فرآیند خدمت‌رسانی و تسهیل مسیر ارائه خدمات به جامعه دانست و گفت: تقریباً همه اقشار جامعه به نوعی تحت پوشش و تحت تاثیر مستقیم و غیرمستقیم وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هستند.

شریعت با اشاره به لزوم ارزیابی عملکرد به منظور شناسایی گلوگاهها و مرتفع کردن آنها تصریح کرد: در ارزیابی بعمل آمده بین دستگاه‌های اجرایی عضو شورای هماهنگی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی استان خراسان رضوی در سال گذشته، اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی با کسب 5/87 امتیاز موفق به کسب رتبه اول ارزیابی فضاهای عمومی شد و پس از آن بانک رفاه و سازمان فنی‌و‌حرفه ای در جایگاه دوم و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر هم در جایگاه سوم این رتبه بندی قرار گرفتند.

در ادامه این جلسه مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان به ارائه گزارش کوتاهی از عملکرد صندوق در زمینه دستاوردهای مهم در صندوق و ارتقاء فرآیند خدمات رسانی به جامعه هدف پرداخت.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©