سرپرست اداره کل آموزش، تشکیلات و روش‌ها  خبر داد: اجرای طرح نوروزی آموزش عیدانه و تمدید مهلت شرکت در دوره مهارت سامانه سبا

سرپرست اداره کل آموزش، تشکیلات و روش‌ها  خبر داد: اجرای طرح نوروزی آموزش عیدانه و تمدید مهلت شرکت در دوره مهارت سامانه سبا

سرپرست اداره کل آموزش، تشکیلات و روش‌های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر اعلام کرد: در طرح نوروزی آموزش عیدانه‌، قریب به 100 دوره آموزشی با تخفیف ویژه برای کارکنان و خانواده‌های آن‌ها و همچنین کارگزاران صندوق تدارک دیده شده است.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، حمیدرضا یعقوبی با اعلام این خبر گفت: این طرح بر اساس تفاهم‌نامه همکاری مشترک در خصوص آموزش مجازی بین بیمه اجتماعی و مجتمع فنی تهران و برگزاری اولین دوره مجازی برای قریب به دو هزار و 500 نفر از کارگزاران صندوق صورت می‌گیرد و در آن  در حدود 100 عنوان دوره آموزشی با موضوعات مختلف (فناوری، مدیریتی، روانشناسی…) با تخفیف ویژه قرار دارد.

وی افزود: در این طرح، متقاضیان می‌توانند پس از ثبت نام در سایت roostaa.webile.ir  ، در دوره‌های مورد نظر خود که با تخفیف 50 تا 75 درصد ثبت نام و شهریه دوره را به صورت آن‌لاین پرداخت کنند.

سرپرست اداره کل آموزش، تشکیلات و روش‌های صندوق بیمه اجتماعی تصریح کرد: متفاضیان می‌توانند برای آشنایی با شرایط شرکت در دوره و ثبت‌نام، راهنماهای مربوطه که در بخش ضمیمه خبر قابل دریافت است را مطالعه کنند و همچنین کارکنان صندوق هم برای جلوگیری از تداخل برنامه‌های آموزشی سال آتی، باید قبل از شرکت در دوره‌های مورد نظر، اطلاعیه این اداره کل که از طریق اتوماسیون اداری ارسال می‌شود را مطالعه کنند.

یعقوبی در پایان با اشاره به عدم شرکت بخشی از کارگزاران در دوره " مهارت کاربری سامانه سبا " گفت: آخرین مهلت شرکت در دوره مذکور و اخذ گواهی نامه، پایان اسفندماه امسال خواهد بود.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©