به منظور افزایش کیفیت ارائه خدمات به بیمه‌شدگان 10 کارگزاری رسمی و اختصاصی صندوق راه‌اندازی شد

به منظور افزایش کیفیت ارائه خدمات به بیمه‌شدگان 10 کارگزاری رسمی و اختصاصی صندوق راه‌اندازی شد

به منظور افزایش کیفیت ارائه خدمات به بیمه‌شدگان، 10 کارگزاری رسمی و اختصاصی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر راه‌اندازی شد.


 به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، تاسیس این کارگزاری‌ها به منظور ایجاد رضایتمندی، تسریع و تسهیل در ارائه خدمات به متقاضیان و بیمه‌شدگان صندوق و در اجرای تبصره یک از بند 4 ماده 12 قانون ساختار نظام جامع و رفاه تأمین اجتماعی و مصوبه هیأت مدیره صندوق صورت گرفت.

بر این اساس، این کارگزاری‌ها پس از انجام مراحل قانونی و اخذ مجوزهای لازم به‌صورت مستقل با صندوق عقد قرارداد کردند و فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

قرارداد آغاز به کار این کارگزاری‌ها، در جریان جلسه‌ای با حضور رییس هیات مدیره، مدیرعامل، قائم مقام مدیرعامل در امور بیمه‌ای، معاون توسعه منابع و پشتیبانی، مشاور حقوقی و مدیرکل امور استان‌های صندوق به امضاء رسید و آغاز روندی بود برای افزایش تعداد کارگزاری‌های رسمی و اختصاصی صندوق.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 623
  • 3,888,878
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©