البرز تمدید قرارداد بیمه اجتماعی زنان سرپرست خانوار

البرز تمدید قرارداد بیمه اجتماعی زنان سرپرست خانوار

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان البرز گفت: قرارداد بیمه اجتماعی برای زنان سرپرست خانوار تحت پوشش بهزیستی این استان به مدت 14 ماه تمدید شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر هادی بشیری با بیان این مطلب افزود: این تمدید با توجه به توافق انجام شده بین صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر و سازمان بهزیستی قرارداد بیمه اجتماعی زنان سرپرست خانوار زیر پوشش بهزیستی صورت گرفته است.

وی ادامه داد: بر اساس این قرارداد بیمه اجماعی برای زنان سرپرست خانوار که در سنوات قبل از سوی سازمان بهزیستی معرفی شده و در سایت صندوق نام نویسی و پذیرفته شده اند از یکم بهمن ماه 95 تا 29 اسفند ماه جاری تمدید شده است.

بشیری گفت: با بیمه اجتماعی زنان سرپرست خانوار درتلاش هستیم تا ضریب امنیت شغلی را برای این افراد به منظور چرخاندن هرچه مطلوبتر اقتصادی خانواده فراهم کنیم .

وی خاطرنشان کرد: همچنین تلاش می شود تا با همراهی هرچه بیشتر این زنان در عرصه اشتغال و اقتصاد خانواده زمینه استقلال مالی آنان فراهم شود تا بتوانند سرپای خود درجهت تحکیم بنیان خانه و خانواده فعالیت کنند .

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©