رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس: قانون بیمه اجتماعی روستایی تدوین می‌شود

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس: قانون بیمه اجتماعی روستایی تدوین می‌شود

.رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به جلسه این کمیسیون با اعضای هیأت مدیره و مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، ضرورت تدوین قانون بیمه اجتماعی روستاییان و عشایر را از نتایج این جلسه دانست و با اشاره به طرح بازنشستگی پیش از موعد گفت: در این جلسه اعضای مدیران این صندوق قول مساعد دادند که ظرف یک ماه آینده مصوبه مجلس درباره بازنشسته شدن افراد تحت پوشش این صندوق با ده سال سابقه پرداخت حق بیمه و با هفتاد سال سن را اجرایی کنند.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاوران، روستاییان و عشایر به نقل از  ایسنا سلمان خدادادی اظهار کرد: جلسه کمیسیون اجتماعی دیروز در محل این صندوق تشکیل شد و در آن معضلات و مشکلات و نقطه نظرات مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: در این جلسه مقرر شد که هیأت مدیره به تعهداتش پایبند باشد که یکی از آن‌ها اجرای مصوبه مجلس مبنی بر بازنشسته شدن افراد تحت پوشش صندوق عشایر روستایی و کشاورزی با داشتن ده سال سابقه پرداخت بیمه و با هفتاد سال سن است.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در پایان همچنین گفت که در این جلسه مقرر گردید که با هماهنگی هیأت امنا و مدیرعامل، قانون مربوط به بیمه اجتماعی تدوین و به کمیسیون ارائه شود تا در دستور کار قرار گرفته که خدای ناکرده این صندوق نوپا در آینده با مشکل مواجه نشود.

 

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 764
  • 4,128,028
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©