کردستان حضور فعال صندوق در جشنواره جوان برتر روستایی

کردستان حضور فعال صندوق در جشنواره جوان برتر روستایی

نخستین جشنواره جوان برتر روستایی با حضور ساکنان روستاهای بخش سرشیو شهرستان سقز در روستای «رنگه ریژان» با حمایت و همکاری صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این جشنواره 15 غرفه از جمله غذاهای محلی، محصولات و ادوات کشاورزی، صنایع دستی و عکس روستا برپا و همچنین در این مراسم بازی‌های بومی محلی، موسیقی، هلپرکی و نمایش هم برگزار شد.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستاییان‌، کشاورزان و عشایر استان کردستان در این جشنواره بر لزوم ترویج فرهنگ بیمه‌پذیری تاکید و مزیت‌های بیمه اجتماعی در تامین آتیه روستاییان زحمت‌کش و چگونگی عضویت را تشریح کرد.

در این مراسم از 10 جوان برتر که در زمینه‌های  باغداری، کشاورزی، ورزشی، علمی و فرهنگی دارای مدارک و درجات عالی بودند و همچنین از دهیاران نمونه چهار بخش سرشیو، امام، زیویه و مرکزی و از تیم‌های برتر مسابقات و غرفه‌های برتر این مراسم تقدیر شد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 578
  • 3,888,833
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©