فارس نشست مشترک صندوق با مسئولان شهرستان داراب

فارس نشست مشترک صندوق با مسئولان شهرستان داراب

نشست مشترک مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر استان فارس با فرماندار و بخشداران شهرستان داراب برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این نشست حسن کمالی با ارائه آمار و عملکرد شهرستان داراب، صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر را بصورت اجمالی معرفی و نحوه به عضویت در آمدن روستائیان، عشایر، مدد جویان کمیته امداد، بهزیستی، سطوح درآمدی، سهم دولت و بیمه شده را تشریح کرد.

کمالی در ادامه گفت: باعنایت به نامه معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم کشور تشکیل جلسات ستاد راهبردی بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر یک ضرورت است و به همین دلیل باید با همت جدی مجموعه فرمانداری و برگزاری جلسات ستاد راهبردی در شهرستان و توسعه فرهنگی، خدمات صندوق به اطلاع جامعه هدف رسانده شود تا موجب به عضویت در آمدن تعداد بیشتری از آن‌ها باشد.

در ادامه این جلسه قاسم‌پور، فرماندار داراب با اشاره به همدلی و همراهی مدیران با مردم در این شخر گفت: معتقدم باید برای رفاه عزیزان روستائی و عشایری کارکرد و قدم برداشت. با توجه به اینکه 80%جمعیت شهرستان را روستائیان و عشایر تشکیل می‌دهند با تحقق اهداف بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر می‌شود آتیه این عزیزان را تامین کرد و از مهاجرت روستائی به شهر جلوگیری شود تا نیروی کار در روستاها باقی بماند.

تو در پایان با قول مساعدت در خصوص برگزاری جلسات ستاد راهبردی گفت: بخشداران و دهیاران را ملزم به اطلاع رسانی خدمات صندوق خواهم کرد تا شاهد رشد آماری بیمه‌شدگان در این شهرستان باشیم.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 552
  • 3,871,853
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©