با حضور مدیرعامل صندوق در شهرستان اراک صورت گرفت درخواست همکاری بیشتر صندوق از مسئولان استان مرکزی

با حضور مدیرعامل صندوق در شهرستان اراک صورت گرفت درخواست همکاری بیشتر صندوق از مسئولان استان مرکزی

مدیر عامل صندوق بیمه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر که به مناسبت هفته کارگر به استان مرکزی سفر کرده بود با استاندار این استان دیدار و در جریان آن خواستار تلاش برای معرفی هر چه بیشتر صندوق شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در این دیدار محمود زمانی قمی استاندار مرکزی، با اشاره به معیار ها و شاخص های توسعه در کشور گفت: ایجاد صندوق‌های حمایتی یکی شاخصه‌های جوامع توسعه یافته است؛ اگر قرار باشد اقتصادی توسعه یافته داشته باشیم باید از تمام امکانات استفاده کنیم و زیرساخت‌های لازم زمینه برای مشارکت گسترده تمام آحاد جامعه در اجرای برنامه‌های توسعه‌ای فرآهم سازیم.

مدیر عامل صندوق بیمه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر هم با یادآوری فعالیت‌های این صندوق خواستار همکاری همه مسئولان مربوطه در سطح استان در جهت معرفی طرح و پیشبرد اهداف این صندوق شد.

او در خصوص عملکرد صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در استان مرکزی گفت: این صندوق درسال84 تاسیس و دفترنمایندگی آن در استان مرکزی سال89 دایر شد. در حال حاضر 49822 بیمه شده‌ در سطح استان زندگی می‌کنند و 86 کارگزار هم در قالب دهیاری، تعاونی روستایی و تعاونی تولید روستایی  فعالیت دارند.

رستمی تاکید کرد: جامعه هدف در استان حدود 122 هزار نفر تخمین زده می‌شود.

گفتنی است حضور در همایش تقدیر از کارگران نمونه استان مرکزی وکارگزاران منتخب صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستاییان و عشایر و همچنین حضور در جمع کارگزاران منتخب استان مرکزی از دیگر برنامه‌های سفر یکروزه مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر به استان مرکزی بود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 251
  • 4,142,425
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©