فارس برگزاری نشست مشترک بیمه اجتماعی با سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان

فارس برگزاری نشست مشترک بیمه اجتماعی با سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان

نشست مشترک صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر استان فارس با سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان فارس برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در این نشست، حسن کمالی، مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان فارس، با یادآوری تاریخچه، خدمات و جامعه هدف صندوق استان فارس را از نظر آمار بیمه‌ای دارای مقام دوم در کشور دانست و گفت: بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر با 274 کارگزاری از سال 1386 فعالیت خود را در استان آغاز کرده و تا‌کنون بالغ بر 117 هزار خانوار را به عضویت درآورده که از این تعداد 186 خانوار از اعضاء سازمان نظام مهندسی هستند.

وی با اشاره به جمعیت مشمول آمار سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان فارس که بالغ بر 15 هزار خانوار هستند آمار ثبت‌نام‌شدگان سازمان نظام مهندسی را رضایت بخش نداست و گفت: با توجه به قانون نقل و انتقال سوابق بیمه‌ای بین سایر صندوق‌ها و پرداخت حق بیمه بصورت سالانه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر یک فرصت بسیار مناسب برای پوشش بیمه‌ای اعضاء سازمان نظام مهندسی است.

در ادامه خانم ظفرآبادی، قائم‌مقام سازمان نظام مهندسی استان فارس، با اشاره به اینکه 8 هزار نفر از اعضاء سازمان نظام مهندسی متعلق به شهرستان شیراز هستند گفت: با توجه به وجود دفاتر شهرستانی در سراسر استان اجرای طرح ملی بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در سازمان نظام مهندسی استان بصورت گسترده و از طریق دفاتر شهرستانی جهت تأمین آتیه اعضاء بسیار شایسته وحائز اهمیت است.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,171
  • 4,129,435
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©