کهگیلویه و بویراحمد هزار و 400 خانوار عضو صندوق بیمه اجتماعی شهرستان باشت

کهگیلویه و بویراحمد هزار و 400 خانوار عضو صندوق بیمه اجتماعی شهرستان باشت

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد به عنوان سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه شهرستان باشت، از عضویت هزار و 400 شهروند این شهرستان در صندوق بیمه اجتماعی خبر داد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان‌،روستائیان و عشایر، عیسی کریمی، در جریان این سخنرانی با یادآوری دلایل تاسیس صندوق گفت: این صندوق در سال ۱۳۸۴ در راستای اصل ۲۹ قانون اساسی و با هدف کاهش فاصله طبقاتی و بالابردن سطح زندگی روستائیان و عشایر همچنین بازتوزیع عادلانه درآمد فعالیت خود را در سراسر کشور آغاز کرد و سه وظیفه مستمری پیری، مستمری بازماندگان و مستمری از کارافتادگی کلی را در دستور کار دارد.

وی درباره شرایط بیمه‌شدگان شهرستان باشت گفت: از مجموع هزار و 400 بیمه شده این شهرستان، 5 نفر که در مجموع 750 هزار تومان حق بیمه پرداخت کرده بودند مستمری ماهانه 400 تا 500 هزر تومان دریافت می‌کنند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,974
  • 4,129,238
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©