در جریان مراسمی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی صورت گرفت اعطای اولین حکم بازنشستگی صندوق بیمه اجتماعی

در جریان مراسمی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی صورت گرفت اعطای اولین حکم بازنشستگی صندوق بیمه اجتماعی

ظهر امروز، با حضور علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، استاندار مازندران، نماینده مردم بابلسر در مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل بانک کشاورزی و مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر و در میان جمعیتی عظیم از روستاییان استان مازندران، اولین احکام بازنشستگی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر اعطاء شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، این افراد، پس از تصویب طرح بازنشستگی پیش از موعد در مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان، مشمول بازنشسته شدن شدند و بر همین اساس از امروز می‌توانند مستمری بازنشستگی خود را بر اساس نمودارهای مشخص شده دریافت کنند.

مراسم «پاداش عاقبت‌اندیشی» در روستای کاسگر محله از توابع شهرستان بابلسر برگزار شد و در جریان آن، 10 نفر از روستاییان به عنوان اولین بازنشستگان صندوق، حکم و تندیس زرین صندوق بیمه اجتماعی را دریافت کردند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©