فارس بررسی راهکارهای تبلیغات صندوق با سازمان تبلیغات اسلامی

فارس بررسی راهکارهای تبلیغات صندوق با سازمان تبلیغات اسلامی

در جریان نشست مشترک مدیریت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان‌، روستائیان و عشایر استان فارس با سازمان تبلیغات اسلامی این استان راهکارهای تبلیغ فعالیت‌های صندوق بررسی شد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، در جریان جلسه مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان فارس با حجت‌الاسلام مهرابی، مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی این استان مهرابی در خصوص ظرفیت‌های تبلیغی برای معرفی فعالیت‌های صندوق گفت: با عنایت به 10 هزار طلبه، 86 حوزه علمیه‌، 100جایگاه نماز جمعه شیعه و سنی‌، 2 هزار و 500 کانون فرهنگی مساجد‌، 4هزار و 700 امام جماعت‌، هزار خانه قرآن‌، 155 روحانی مستقر بصورت دائم در روستاهای بالای هزار نفر جمعیت‌، هزار و 300 دانش‌آموز روستائی و عشایری تحت پوشش و 30 اداره شهرستانی حوزه گسترده و وسیعی در امر تبلیغات در اختیار سازمان تبلیغات اسلامی هست که می‌توان از طریق آن خدمات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر به شکل بهتری به نمایش گذاشته شود.

او در ادامه پیشنهاد کرد که تفاهنامه بین صندوق بیمه اجتماعی و سازمان تبلیغات اسلامی در راستای تعامل دو دستگاه با یکدیگر تنظیم شود تا از طریق آن با برگزاری گردهمایی یک روزه با حضور مدیران شهرستانی‌، امام جماعات مستقر در روستاها بالای هزار نفر جمعیت‌، معاونین اداره کل تبلیغات اسلامی و مدیران کشوری و استانی بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر مقدمات آگاه‌سازی مردم از خدمات صندوق فراهم و آموزش داده شود.

در این جلسه، مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان فارس با بیان اینکه این استان از نظر آمار بیمه‌ای مقام دوم را در کشور داراست گفت: با وجود جایگاه بالای تعداد بیمه‌شدگان استان، هنوز تا رسیدن به درصد جذب رضایت‌بخش به فعالیت‌های عمده‌ای نیاز است تا بتوانیم چتر حمایتی صندوق را بر سر جامعه هدف گسترش دهیم. شکی نیست که این امر مگر با همکاری دستگاه‌هایی که به نوعی با روستائیان و عشایر ارتباط دارند محقق نمی شود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,022
  • 3,874,323
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©