آذربایجان شرقی اتاق فکر کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی تشکیل شد

آذربایجان شرقی اتاق فکر کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی تشکیل شد

مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستائیان، کشاورزان و عشایر آذربایجان‌شرقی از تشکیل اولین جلسه اتاق فکر کارگزاران این صندوق با حضور مدیران موسسات کارگزاری بخش خصوصی هفت شهرستان خبر داد.


به گزارش روابط‌عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر، محمدنظری، استفاده روشمند از نکته نظرات و طرح خلاقیت‌ها و ابتکارات کارگزاران موفق استان در جهت هم‌افزایی برای ترویج مزایای بیمه در میان جامعه هدف صندوق را از مهم‎ترین اهداف تشکیل اتاق فکر کارگزاران عنوان کرد.

وی افزود: توجه به تنوع فرهنگی و تفاوت استعدادهای مناطق مختلف استان و نیاز بوم شناختی برای درک صحیح از عوامل تقویت و توسعه ضریب پوشش بیمه اجتماعی در  مناطق با نرخ رشد پایین از خروجی‎های مهم اتاق فکر کارگزاران خواهد بود.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر استان با بیان اینکه طبق برنامه‌ریزی به عمل آمده از اساتید دانشگاهی و مدیران مرتبط برای غنای بیشتر جلسات دعوت خواهد شد، گفت: قطعا پیشنهادات کاربردی، موثر و تجارب عملی همکاران پس از برآورد زیرساخت‌های محلی، توسط سایر کارگزاران استان نیز قابلیت اجرا پیدا می‌کند.

وی، بهره‎مندی از ظرفیت فضای مجازی و شبکه‎های اینترنی در انتقال سریع رویدادهای صندوق بیمه اجتماعی در بین مخاطبین روستایی را از مهم‌ترین مباحث مطرح شده توسط کارگزاران حاضر در اولین جلسه اتاق فکر صندوق استان برشمرد.

نظری متذکر شد: با توجه به امکان برخورداری اکثریت ساکنان روستاها و شهرهای زیر 20هزار نفر جمعیت از خدمات شبکه‎های ارتباط جمعی و فضای مجازی و دامنه نفوذ آن در جامعه هدف صندوق، تصمیمات اجرایی مرتبط با این مهم با لحاظ شرایط و هماهنگی‌های لازم به زودی وارد فاز اجرایی در سراسر استان خواهد شد.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,822
  • 4,129,086
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©